Skip to main content Клін Стрім - антисептичні та дезінфікуючі засоби Logo

Клін…

Готові…

  • Клін Стрім BASIC 5 л
  • Концентрат для дезинфекции - бок

«Клін Стрім BASIC» 5 л

1820,00 грн

Рідкий концентрат добре змішується з водою для приготування робочих розчинів з метою дезінфекції, достерилізаційного очищення та стерилізації. Еластичний та легкий спосіб зміни концентрації та експозицією 15, 30 та 60 хвилин.Рідкий концентрат добре змішується з водою для приготування робочих розчинів з метою дезінфекції, достерилізаційного очищення та стерилізації. Еластичний та легкий спосіб зміни концентрації та експозицією 15, 30 та 60 хвилин.

Засіб застосовується для профілактичної дезінфекції в установах, для обробки поверхонь, приміщень та інструментів за графіком способом протирання, замочування або занурення.

Упаковка: Пластикова каністра 5 л

174 в наявності

Артикул: КС-0035 Категорія: Позначки: ,

Концентрат «Клін Стрім BASIC» призначений для дезінфекції та передстерилізаційного очищення інструментарію, різних матеріалів одноразового та багаторазового використання. Засіб має широкий спектр дії, не пошкоджує вироби з нержавіючої сталі, кольорових металів, дерева, пластмаси, скла, порцеляни, гуми, органічного скла.

Дезінфікуючий засіб «Клін Стрім BASIC» у формі концентрованої рідини, світло-блакитного кольору, для приготування дезінфікуючих розчинів – швидкодія та можливість багаторазового використання готових робочих розчинів (7-28 діб) відповідно до правил належної практики зберігання.

Спосіб застосування: Концентрат розводять у промаркованих ємкостях. Для приготування робочих розчинів використовуйте таблицю, залежно від застосування. Не потребує змивання. При використанні засобу захищати руки гумовими рукавичками, очі окулярами.

Умови зберігання: у темному місці, далеко від джерела тепла та вогню, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності: 3 роки

Особливі умови::

Тільки для зовнішнього застосування. Не використовувати на слизових оболонках!

Сфера застосування: Застосовується для комплексного очищення приміщень, а також стерилізації поверхонь, інструментарію, обладнання, медичних приладів.

Протипоказання: При появі будь-яких подразнень або алергічних реакцій негайно припинити використання.

Додаткова інформація

Вага 4,970 кг
Місткість

5 л

Тип засобу

Концентрат

Склад

бензалконію хлорид – 20%, Дидецилдиметиламмоній хлорид – 10%, ПАВ (неіоногенні), стабілізатор

Упаковка

каністра

Призначення

дезінфекція інструментів, дезінфекція обладнання, дезінфекція поверхонь, профілактика